Twoja torebka to twoja wizytówka

Modna listonoszka mówi o tobie więcej, niż ci się wydaje! Mała lub duża, z rączką lub na łańcuszku. Sportowa lub wizytowa. Ze skóry węża, z ortalionu, z futra, pikowana… W jaskrawych albo stonowanych kolorach. Czarna albo biała. Twoja torebka mówi o tobie bardzo dużo. Możesz za jej pośrednictwem wyrazić swoją osobowość. Torebka to twój znak firmowy, marka i wizytówka.

Modna listonoszka czy torba worek? Dodatki to świetny sposób, by przekazać otoczeniu jasny komunikat o sobie, o swoim stylu, guście i upodobaniach. Można także pójść w przeciwnym kierunku i wybrać torebkę oraz buty, które utrzymają to wszystko w sekrecie.

Modna listonoszka, czyli wygodnie i w zgodzie z trendami

Twój wybór to modna listonoszka z pikowanego, lśniącego ortalionu? Oznacza to, że lubisz wygodę, ale z odrobiną wyrafinowania, a do tego nie obce ci są aktualne trendy. Interesujesz się modą, ale dbasz też o siebie i swój komfort.

Lubisz się wyróżnia

Stawiasz na dyskretną elegancję, ale nie chcesz zginąć w tłumie? Twoja modna listonoszka będzie prosta i skromna, ale wykonana z rzadko spotykanego materiału, na przykład ze skóry węża albo krokodyla. A może najważniejszym miejscu w twojej szafie leży modna listonoszka z czarnego futra? Łatwo się domyślić, że lubisz zaszaleć, uwielbiasz prowokować i bawić się modą.

Ukryty przekaz

Twoja torebka to twoja wizytówka! Poręczny neseser, kultowa nerka, modna listonoszka… Zapewne niejeden projektant mody zgodziłby się ze stwierdzeniem, że torebka to najważniejszy element kobiecej garderoby. Skorzystaj ze sposobności, by powiedzieć coś o sobie i wybierz torebkę idealną dla siebie.