Trzy pikowane dodatki, które zawsze mogą się przydać

Pikowana listonoszka, pikowany portfel i pikowany plecak sprawdzą się w każdych okolicznościach. Te trzy dodatki z pewnością warto mieć w swojej garderobie. Wyjaśniamy dlaczego dodatki z pikowaniami powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Pikowana listonoszka, pikowany portfel, pikowany plecak to trzy drobiazgi, które po prostu musisz mieć!

Pikowana listonoszka

Pikowana listonoszka to w absolutny klasyk, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Dlaczego? Pikowania nigdy nie wychodzą z mody, bo można je dostosować do każdej stylizacji. Po pierwsze, wzorów przeszyć może być nieskończenie wiele. Klasyczna krata, koła, chmurki… Nic nie może ograniczyć kreatywności projektantów w tej dziedzinie! Po drugie, pikować można każdą tkaninę: ortalion, skórę czy bawełnę… Po trzecie, pikować można nie tylko gładkie tkaniny, ale także i takie, które pokryte są najróżniejszymi deseniami. Potencjalnych kombinacji wzorów, tkanin i deseni jest nieskończenie wiele!

Pikowany portfel

Pikowany portfel, to podobnie jak pikowana listonoszka, synonim stylu i elegancji. I w jego przypadku, z dopasowaniem do całości stylizacji nie będzie kłopotu. Na półkach sklepowych znajdziemy nieskończenie wiele wersji, modeli i odmian klasycznego pikowanego portfela, zarówno wersje stonowane i klasyczne, ze skóry, w kolorach czarnym czy ecru, jak i propozycje bardziej szalone, ozdobione perełkami, koralikami czy cekinami w miejscach przecięcia szwów czy uszyte z tkanin w fantazyjne wzory.

Pikowany plecak

Plecak z pikowaniami to idealne dopełnienie sportowych stylizacji, jeśli chcemy dodać do nich nutkę elegancji. Wybierasz się na niedzielną przejażdżkę rowerem? Planujesz wypad na plenerowy koncert jazzowy z przyjaciółmi? Plecak w pikowania okaże się w takich okolicznościach niezastąpiony. Pikowana listonoszka, pikowany portfel, pikowany plecak – mając te trzy dodatki będziesz zawsze czuć się elegancko i stylowo.