Poręczny neseser, kultowa nerka, modna listonoszka

Poręczny neseser, kultowa nerka, modna listonoszka… Oto trzy powody, dlaczego torebka to najważniejszy element twojej garderoby.

Dobrze dobrana torebka to prawdziwy skarb! Może nadać charakter całej, nawet najbanalniejszej stylizacji. A do tego pomaga w życiu, jest towarzyszką twojego życia, która zawsze jest przy tobie. Poręczny neseser, kultowa nerka, modna listonoszka? Zanim kupisz torebkę, dobrze się zastanów!

Mówi się, że torebka wie o nas więcej niż nasz ukochany. Powierzamy jej przecież wszystkie sekrety. Nie wolno jej kupować bez namysłu!

Modna listonoszka, a może torba worek?

Modna listonoszka sprawdza się w prawie każdej sytuacji. Ale uwaga, torebka, jeśli jest źle dobrana, może zaburzyć proporcje sylwetki i zamiast dodać nam atrakcyjności, zeszpecić! Niewłaściwie dobrana torebka dzieli sylwetkę w nieodpowiednim miejscu i skraca ją. Czy to modna listonoszka, czy torba worek, zanim kupisz torebkę, sprawdź w lustrze, czy przewieszona przez ramię nie zdeformuje twojej sylwetki.

Torebka to twój skarb

Z torebką jest tak jak z innymi elementami garderoby. Świadczy o guście właścicielki. Nie warto na niej oszczędzać, bo dobrze dobrana może służyć przez wiele lat. Nie warto kupować podróbek ani torebek uszytych z kiepskich materiałów. Lepiej zdecydować się na oryginalny, pomysłowy wzór młodego projektanta w podobnej cenie albo sięgnąć po torebkę vintage z szafy mamy lub babci. Jedno jest pewne, warto zaoszczędzić, by zafundować sobie piękną torbę, czy będzie to modna listonoszka czy model Birkin czy oryginalny plecak.