Pikowana listonoszka – synonim elegancji

Pikowana listonoszka nie wychodzi z mody od dziesięcioleci. Tego rodzaju torebki są nie tylko eleganckie, ale i wygodne. Pikowane torebki to wynalazek nie byle kogo, bo samej Coco Chanel. Dziś mają je w ofercie największe domy mody z całego świata.

Pikowana listonoszka – klasyka, która wciąż jest na topie

Na pomysł zastosowania pikowanych materiałów do uszycia torebek wpadła sama królowa mody – Coco Chanel. Wszystko, czego dotknęła ta legendarna projektantka, zamieniało się w złoto. Tak stało się i z pikowanymi torebkami. Mimo upływu dziesięcioleci, pikowana listonoszka to absolutny modowy top. Coco Chanel lubiła śmiałe innowacje. Nie tylko zastosowała do uszycia torebek oryginalny materiał, wydłużyła także pasek, aby noszenie torebki stało się wygodniejsze. I tak powstała klasyczna pikowana listonoszka – torebka, która ma same zalety.

Pikowana listonoszka w stu odmianach

Pikowana listonoszka to torebka uniwersalna. Nadaje się nie tylko do eleganckich stylizacji. Sprawdzi się także w przypadku stylizacji sportowych i casualowych, o ile tylko dobierzemy odpowiedni model, np. z ortalionu czy z tkaniny w geometryczne wzory.

Pikowana listonoszka – wyznacznik stylu

Pikowana listonoszka to jeden z filarów współczesnej mody. Mają ją w ofercie najwięksi projektanci z całego świata. Obok dobrze skrojonego trencza, dżinsowej kurtki, wełnianego płaszcza, koronkowej bluzki retro, szpilek i małej czarnej powinna znaleźć miejsce w garderobie każdej kobiety. Nie gardź klasykami i spraw sobie pikowaną listonoszkę!