Pikowana listonoszka i nie tylko. Trzy dodatki w stylu Chanel

Często zwracamy uwagę na duże elementy garderoby, przywiązujemy zbyt wielką wagę do fryzury czy makijażu, zapominając o drobiazgach, które mogą zaburzyć harmonię całej stylizacji albo całkowicie ją zmieni.

A często to przecież właśnie dodatki decydują o stylu. Z nazwiskiem Coco Chanel wiążą się pikowana listonoszka, czółenka z czubkiem i perły. Te trzy dodatki należą do kanonu elegancji.

Pikowana listonoszka – modna i wygodna

Pikowana listonoszka to modowy must have. Czasami jesteśmy już nią znudzeni ale ciągle do niej wracamy! Stworzona przez Gabrielle Chanel urzekła kobiety na całym świecie i do dziś jest obecna na wybiegach i na sklepowych półkach. Można ją nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Pikowana listonoszka jest idealna na każdą okazję. Może zostać uszlachetniona odpowiednimi dodatkami, może pokazywać osobowość właścicielki.

Czółenka z czarnym noskiem – kochają je wszystkie kobiety

Noszą je zarówno gwiazdy, jak i szefowe wielkich korporacji, kobiety w każdym wieku. Podobnie, jak pikowana listonoszka, są nie tylko wygodne i piękne, ale i uniwersalne. A do tego, korzystnie wpływają na proporcje sylwetki, wydłużając nogi.

Perły – esencja stylu Chanel

Pikowana listonoszka oraz czółenka to dodatki nie tylko piękne ale i przydatne. Biżuteria to rzecz w istocie zbędna, luksus i „kropka nad i” każdej stylizacji. Warto pamięta, że te w stylu Chanel to nie tylko dodatek do wieczorowych kreacji. Podobnie, jak pikowana listonoszka czy czółenka z czubkiem, mogą dodać wyrazu także stylizacjom casualowym.