Modna listonoszka… czyli jaka? Poznajcie trendy 2019!

Marzy ci się modna listonoszka? Zastanawiasz się, co jest trendy w tym sezonie? Na co stawiają projektanci? Podpowiadamy, jaką torebkę na ramię wybrać! Planujesz zakupy? Skorzystaj z naszego przewodnika po trendach na 2019 rok!

Listonoszka to torebka uniwersalna. Sprawdzi się w wielu sytuacjach, jest praktyczna i świetnie prezentuje się na ramieniu. A jak powinna wyglądać modna listonoszka anno domini 2019? Taka, której wszystkie koleżanki będą ci zazdrościć?

Modna listonoszka to prawdziwy skarb

Z naszego krótkiego przewodnika dowiesz się, jaki model listonoszki wybrać, żeby pozostać w zgodzie z trendami 2019. Dobrze dobrana i modna listonoszka to prawdziwy skarb! Może nadać charakter całej stylizacji. A do tego jest najlepszą towarzyszką życia, która zawsze będzie przy tobie!

Modna listonoszka – czyli?

Co będzie modne w 2019 roku? Zacznijmy od kolorów. Na topie wciąż są pastele. Miętowy, seledynowy, bladoróżowy, bladoniebieski, bladożółty czy jasny beż to nadal absolutne must have. A najmodniejszy, nieoficjalnie, kolor roku 2019 według Instytutu Pantone to tzw. „living coral” – barwa koralowców. Wciąż modne są też wszelkie odcienie zgniłej, „wojskowej”, zieleni oraz brązy i beże. A do tego na wybiegach i ulicach wciąż niepodzielnie, panuje szara emnencja, elegancka i niepokojąca butelkowa zieleń.

Modna listonoszka z wzorami

A desenie? Z mody nie wychodzą motywy roślinne (ogromne liście) oraz zwierzęce – cętki i pręgi. Zupełnie owym trendem są tkaniny – plecionki ze sznurka. Modna listonoszka może też być uszyta również z pikowanego ortaionu lub przezroczystej folii.