Modna listonoszka i szykowna kopertówka nie wystarczą

Modna listonoszka to najwierniejsza przyjaciółka każdej kobiety. Jest poręczna, wygodna i świetnie prezentuje się na ramieniu. Jej najważniejsza zaleta? Jest idealna na każdą okazję, ponadczasowa. Pasuje do każdej stylizacji, bo producenci oferują ją w wielu wersjach – zarówno eleganckich, wyrafinowanych, jak i weekendowych, szalonych.

Modna listonoszka to torebka na dzień, której możesz także używać po zmroku, chociaż w tym przypadku lepiej sprawdza się kopertówka, która dodaje elegancji i szyku na randce, w teatrze czy na spotkaniu z przyjaciółmi. Ale modna listonoszka i szykowna kopertówka to nie wszystko; oprócz tego warto mieć w szafie także neseser, nerkę i torbę plecak.

Pakowny neseser

Czeka cię spotkanie biznesowe? Chcesz wyglądać elegancko, a jednocześnie zrobić jak najlepsze wrażenie? W neseserze powinno zmieścić się wszystko, czego będziesz potrzebować. Laptop, tablet i… kosmetyczka, bo przed spotkaniem zawsze warto poprawić makijaż.

Kultowa nerka

Dlaczego? Modna listonoszka może okazać się w niektórych sytuacjach zbyt duża i niewygodna. Nerka jest za to lekka i poręczna. Nie zajmuje rąk i nie przeszkadza w aktywności fizycznej. Masz ochotę potańczyć, pojeździć na rowerze, pospacerować nad brzegiem rzeki? Planujesz robić zdjęcia albo puszczać latawce? Nerka okaże się niezastąpiona.

Torba – plecak

Najwygodniejsza, najbardziej poręczna, obciąża kręgosłup w mniejszym stopniu niż neseser czy modna listonoszka noszona na ramieniu. A poza tym jest bardzo modna! Idealna, gdy wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi i chcesz czuć się nie tylko całkowicie swobodnie ale także modnie!